ArcoDiva management je komplexní producentskou společností - hudební agenturou vydávající od druhé poloviny devadesátých let špičkové nahrávky z oblasti klasické hudby a mluveného slova a poskytující kompletní servis vybraným osobnostem a souborům klasické hudby. ArcoDiva pořádá i mimořádné koncerty jako jsou vystoupení Thomase Hampsona a dalších umělců, připravuje rozsáhlé mezinárodní projekty - například "Stamic 2017", "Češi ve Vídni", "Kompletní nahrávka orchestrálních děl Fibicha" a další. Ve spolupráci se Společností Gustava Mahlera ArcoDiva obnovila a provozuje rodný dům GM a pořádá mezinárodní hudební festival MAHLER JIHLAVA. K okruhu osobností, kteří se společností úzce spolupracují, patří Gabriela Beňačková, Sylvie Bodorová, Lucie Silkenová, Jiří Rajniš, Martin Kasík, soubor Cantarina Clarinete, Boni pueri, Musica bohemica, Kateřina Englichová, Irvin Venyš, Quido Segers, Benewitzovo kvarteto, Kaprálová Quartet a řada dalších.
ArcoDiva je dnes v Praze nejvyhledávanějším partnerem pro zahraniční agentury, pořadatele a umělce - symbol spolehlivosti, dynamičnosti, nejvyšší kvality a stálé invence. Zároveň úspěšně exportuje českou hudbu a umělce i jejich nahrávky prostřednictvím distribuční sítě NAXOS do zahraničí.
Hudební vydavatelství ARTA Records bylo založeno v roce 1991 s cílem mapovat tzv. menšinové žánry v tehdejším Československu. V katalogu začínající firmy se tehdy objevily nahrávky nejrůznějších stylových orientací; vedle jazzu např. "minimalistická" tvorba manželů Havlových, rockové šansony Deža Ursinyho, hudba k baletu od kytaristy Michala Pavlíčka nebo taneční písničky 20. let v podání Pražského jazzfonického kvintetu. S postupem doby a s přibývajícími vydavatelskými zkušenostmi se pozornost producentů firmy zkoncentrovala na dvě hlavní hudební oblasti, kterými se dnes ARTA prezentuje, tj. moderní jazz a vážnou hudbu. Významnou část aktivit firmy tvoří dovoz a distribuce nahrávek s vážnou, jazzovou, filmovou a etnickou hudbou. V současné době nabízí prostřednictvím vlastní distribuce v České republice okolo jednoho sta nahrávek labelu ARTA Records, z toho přibližně dvě třetiny připadají na vážnou, starou, ale i soudobou hudbu. Mezi umělci pravidelně spolupracujícími s vydavatelstvím jsou zpěvačka Jana Lewitová, cembalistka Giedré Lukšaité-Mrázková, varhaník, cembalista a fortepianista Jaroslav Tůma, gambista a cellista Petr Hejný, hráč na flétny všeho druhu Jiří Stivín, klarinetista Jiří Krejčí, houslista Ivan Ženatý, violista Karel Doležal, loutnista Rudolf Měřinský, zpěvák Michael Pospíšil, flétnista Andreas Kröper, soubory dobových nástrojů Pro Arte Antiqua Praha, Capella "Sancta Caecilia", Antiquarius Consort, Ritornello, na hudební středověk zaměřená Kvinterna, dále Musica Bohemica s Jaroslavem Krčkem, Doležalovo kvarteto, Nové Vlachovo kvarteto či ansámbly soudobé hudby Agon a Mondschein. K významným zahraničním hostům nahrávek ARTA Records patří houslista Simon Standage, flétnisté Yoshimi Oshima a Meinhart Niedermayr, klarinetista Luigi Magistrelli či japonský dechový soubor Orphée.
Moderní jazz je v katalogu ARTA Records zastoupen nejlepšími českými interperty tohoto žánru. Saxofonista a flétnista Jiří Stivín, kytarista Luboš Andršt, klavíristé Emil Viklický a Karel Růžička, trumpetista Laco Deczi, kontrabasista George Mraz nebo zpěvačka Vlasta Průchová patří dnes již ke slavným osobnostem, jejichž koncerty navštěvuje pravidelně mnoho posluchačů. Mezi mladými talenty labelu se postupně objevili hráč na klávesové nástroje Zdeněk Zdeněk, kytaristé Rudy Linka, Roman Pokorný či Andrej Šeban, saxofonisté Štěpán Markovič a Karel Růžička jr., trumpetista Juraj Bartoš. Rovněž jazzových projektů ARTA Records se zúčastnila řada zvučných světových jmen: kytarista John Abercrombie, saxofonista Bob Mintzer, pianista Richie Beirach, kontrabasista Jay Anderson. Ke stálicím české jazzové scény patří dva fusion soubory Hot Line a Tutu, velkokapelové hraní prezentuje big band Veleband.
Edice Jiná hudba sdružuje nejenom nahrávky zrcadlící hudební výlety předních českých umělců přelomu 20. a 21. století, ale také hudbu jdoucí napříč obvyklými žánry.
Za svoji produkci ARTA získala řadu cen na domácí, české i zahraniční hudební scéně. Mezi ty nejcennější patří ocenění francouzského odborného časopisu Diapason za kolekci sedmi sinfonií Jana Zacha v podání souboru Capella "Sancta Caecilia". Recenzent prestižního amerického magazínu "Fanfare" vybral snímek obou smyčcových kvartetů Leoše Janáčka v interpretaci Doležalova kvarteta za disk roku 1996 ! Nahrávka souboru Agon s názvem Česká Nová hudba 60. let získal novinářskou cenu Zlatá Harmonie 1995. Varhanní improvizace Jaroslava Tůmy patřily také k velmi často jmenovaným titulům odborné kritiky u nás. Za svůj pěvecký výkon na nahrávce Sefardských písní obdržela cenu Českého hudebního fondu Jana Lewitová.
Hudební vydavatelství ARTESMON úzce spolupracuje s Českou filharmonií. Specializuje se na nahrávky komorních souborů, které jsou složené z členů České filharmonie a sólistů, kteří vystupují v cyklech České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Od svého vzniku v roce 2000 vydavatelství ARTESMON uskutečnilo řadu nahrávek, které jsou úspěšné u posluchačů i u hudební kritiky.
Hudební agentura Artesmon zprostředkovává a zajišťuje pořádání koncertů:
Pro arte antiqua Praha
Smyčcového kvarteta českých filharmoniků
Sexteta českých filharmoniků
Okteta českých filharmoniků a po dohodě dalších souborů a sólistů zastoupených v katalogu vydavatelství.
Mezi soubory zastoupené v katalogu vydavatelství jsou:
Okteto českých filharmoniků
Sexteto českých filharmoniků
Pro arte antiqua Praha
Čeští barokní sólisté
Duo di basso
Virtuosi di basso
Collegium českých filharmoniků
Brahms Trio Prague
Venti Diversi Ensemble
Český hornový sbor
Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Sdružení hlubokých žesťů České filharmonie
Orbis Trio
Kalliopé Trio Praha
Variace Praha
Sólisté:
Bohuslav MATOUŠEK - housle
Miroslav VILÍMEC – housle
Jiří HURNÍK - housle
Josef ŠPAČEK - housle
Jiří POSPÍCHAL - housle
Jan PĚRUŠKA – viola
Jaroslav MOTLÍK - viola
František HOST - violoncello
Jiří HUDEC – kontrabas
Jiří VÁLEK - flétna
Roman NOVOTNÝ - flétna
Aleš BÁRTA - varhany
Jaroslav TŮMA - varhany
Haruko WATANABE - klavír
Pavel KAŠPAR - klavír
Jaromír KLEPÁČ - klavír
Irina FOJTÍKOVÁ-KONDRATENKO - klavír
Ivo KAHÁNEK - klavír
Radek BABORÁK - lesní roh
Kae NYUNOYA - klavír
Daniel WIESNER - klavír
Ladislav KOZDERKA - trubka
Václav MÁCHA - klavír
Orchestry:
Česká filharmonie
Symfonický orchestr Českého rozhlasu
Filharmonie Brno
Český komorní orchestr
Dvořákův komorní orchestr
Komorní orchestr Bohuslava Martinů
Orchestr studio Brno
Dirigenti:
Zdeněk Košler
Petr Altrichter
František Jílek
Jiří Hudec sen.
Andreas Sebastian Weiser
Jan Kučera
Ondřej Vrabec
Championship Music jako hudební vydavatelství vzniklo v roce 2006. Tehdy jako malý nezávislý projekt na podporu domácí hudební scény. Přestože jsme se rozrostli v počtu zastupovaných umělců a nepracujeme už jen s nezávislými kapelami a umělci, naše práce nikdy nevykazuje známky nudné konfekce. Mezi naše služby patří digitální distribuce, PR a marketing.
Pořádáme v Praze koncerty zahraničních kapel z převážně okrajových žánrů. Jako label podporujeme Vložte Kočku, Ufajr, Mutanti hledaj východisko a další..
Minority Records je hudební vydavatelství sídlící v Praze zaměřené na vydávání fyzických hudebních nosičů rozličných žánrů, převážně soudobé elektronické hudby s přesahem do vážné i jazzové hudby. Primárním fyzickým nosičem vydavatelství je vinyl. Od roku 2006 jsou veškerá vinylová alba lisována výhradně v německé lisovně Pallas Group GmbH, založené Karlem Neumannem a Albertem Vogtem již v roce 1948.