Adresář

Lidé

Subjekty: 27

Petr Blažek

Petr Blažek

Manažeři

Je více než 17 let na hudební scéně. Manažer, zvukař, producent, majitel labelu (DaSkaRecords), zakladatel agentury 420 Production. Je jedním ze zakladatelů Music Managers Forum Czech Republic a byl zvolen předsedou. Jako manažer pracoval s předními umělci v oblasti world music, elektroniky a beatboxu. Hraje zásadní roli v úspěchu kapely Mydy Rabycad, se kterou procestoval 20 zemí na 4 kontinentech. Stejnou péči věnuje se svým týmem stále více respektovaným Noise of Human Art (N.O.H.A.), Noisy Pots, The Atavists a dalším. Pravidelně a aktivně se účastní řady konferencí, kongresů a předváděcích festivalů, na nichž sleduje a zastupuje zájmy české moderní i alternativní hudební scény v širších souvislostech. Přednášel také hudební management na Vysoké škole ekonomické.

Kopírovat odkaz

Petra Braddock

Petra Braddock

Manažeři

Band Manager / Agentka kapel Metronome Blues, Beps'n'Johnnies, Gerda Blank
Producentka Resistor Sound Sessions
Future Archive Recordings

Kopírovat odkaz

Petra  Burthey

Petra Burthey

Manažeři

Manažerka mezinárodně ceněného souboru Clarinet Factory, 5 let pracuje také na pozici produkčního a booking agenta kapely Tata Bojs

Kopírovat odkaz

Vojtěch Dohnal

Vojtěch Dohnal

Manažeři

Manager hudební skupiny Lake Malawi

Kopírovat odkaz

Václav Havelka

Václav Havelka

Manažeři

Manažer kapely Please the Trees, moderátor rádia Wave

Kopírovat odkaz

Michal Janík

Agenti|Manažeři

Agent společnosti Bumbum Satori, člen kapely Ghost of You a 1flfsoap

Kopírovat odkaz

Vojtěch Kalina

Vojtěch Kalina

Manažeři

Manažer a člen skupiny Pipes and Pints a zakladatel agentury Fly High Artist Booking agency
Vojta Kalina založil v roce 2006 hudební skupinu Pipes and Pints, melodický punkrock/rock kombinovaný se zvukem skotských dud. Její pevné jádro se formovalo až koncem roku 2008, kdy natočili své první EP a s ohromnou divokostí vtrhli na evropská pódia klubů a festivalů. Odehráli desítky koncertů po celé Evropě a ve spolupráci s Wolverine a Unrepentant records vydali v roce 2009 svoji debutovou desku „Until We Die“. Během následujícího let odehráli přes 300 koncertů a festivalů již v roli jedné z větších kapel programu, či přímo hlavních tahounů večera.

V průběhu roku 2012 se kapela zavřela společně s americkým producentem Darianem Rundallem do studia, kde vznikl nový materiál pro druhou řadovou desku Found and Lost. Album vyšlo pod hlavičkou zahraničního vydavatelství People Like You a v ČR Supraphon. Akademie hudebních cen Anděl ocenila desku žánrovou cenou za nejlepší desku roku 2012 v kategorii punk/hardcore. V dalších letech se stali stále žádanější a byli lákadlem pro většinu českých i evropských festivalů.

Kapela prodělala určité personální změny a ustálila se ve složení Vojta Kalina, Lukáš Vincour, Ondra Balvín, Ivo „Rafan“ Traxmandl a Travis O´Neill.
V této sestavě nahráli na podzim 2017, pod vedením producenta Yardy Helešice, čtyři úplně nové skladby, s kterými odstartovali novou éru kapely.

Kopírovat odkaz

Martin Krajíček

Manažeři

Muzikant a manažer kapel Čankišou a Ukulele Orchestra jako Brno

Kopírovat odkaz

Dominika Kruchňová

Dominika Kruchňová

Agenti|Manažeři

Booking agentka Blastersex, tour-manager kapely Pipes and Pints

Kopírovat odkaz

Petra Kubešová

Petra Kubešová

Agenti|Manažeři

Zastupuje agenturu Art Live, která reprezentuje významné české jazzové umělce jako například Vertigo, Luboš Soukup Quartet, The Balbin´s Poetic Syncopated Six, Limbo, Zorba že ja Buddha, HLASkontraBAS a další. Poskytujeme management, booking a PR.

Kopírovat odkaz

Předchozí123Další