Subjekty: 15

Audio Light

Audio Light

Praha Praha

Technické firmy

Audiolight service podniká v oblasti eventového a konferenčního průmyslu od roku 2002. Našim klientům pomáháme v komunikaci s korporátní klientelou, při budovaní značek i podpoře produktů. Vybudovali jsme si silnou reputaci díky své odbornosti a znalostí potřeb firemní klientely při pořádání eventů a konferencí.
Jsme maximálně vstřícní k našim zákazníkům a jsme velmi flexibilní při realizaci nejrůznějších projektů. Nabízíme spolehlivé služby, které překračují rámec běžně nabízených pronájmů audiovizuální techniky. Zajišťujeme spolehlivou technickou produkci, výrobu 3D návrhů pro dokonalou představu, přípravu video obsahů a animací, i dekorační práce.

PŮJČUJEME TECHNIKU NA PÁRTY, ROADSHOWS, VÝSTAVY A FIREMNÍ NEBO KULTURNI AKCE.
Rozhodnete-li se zajistit svoji akci sami, máme pro vás širokou nabídku audiovizuální techniky připravené k pronájmu. Disponujeme vlastním rozsáhlým inventářem moderního technického vybavení.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Trabantská 332/2
Praha 9
190 15

FLUFFWHEELS

FLUFFWHEELS

Praha Praha

Technické firmy

Rental dodávek, nástrojové aparatury, oprava a servis nástrojové aparatury, tourmanaging, pronájem zkušeben

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nádražní 3
Praha 5
15000

Force Production

Force Production

Praha Praha

Technické firmy

Naše společnost vznikla v roce 2016 sloučením na trhu dlouhodobě působících firem Sound Support a Vice Audio. Kromě pronájmů techniky a materiálů se zaměřujeme také na technické realizace akcí na klíč. Naše specializace jsou nejenom eventy elektronické muziky (kde patříme ke špičce v ČR), ale také všechny ostatní eventy, kde je zapotřebí profesionální technika a přístup. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům i mimo naší základní nabídku, připravíme Vaši akci na klíč a poskytneme další služby - zajistíme zkušený produkční team, LEDkové stěny a projekce, větší pódia, agregáty, zastřešení, stánky, catering, ohňostroje apod. Po konzultaci u nás v kanceláři či v jednom z audiovizualních studií Vám rádi doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaši akci. Zabýváme se také pevnými instalacemi zvukové a ostatní techniky do klubů, studií, restaurací, kanceláří, hotelů apod.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Magistrů 1275/13
Praha 4
140 00

High Lite Touring

High Lite Touring

Moravskoslezský Moravskoslezský

Technické firmy

High Lite Touring poskytuje nejmodernější zvukové, světelné, video technologie a vybavení pro kompletní technickou realizaci všech typů produkce od televizních programů, divadelních představení, firemních akcí až po živé koncertní vystoupení. Kompletní technická realizace od vize po finální produkt. Plánování, 3D vizualizace, řízení výroby, logistika.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nad Porubkou 2383
Ostrava
708 00

KV2 Audio

KV2 Audio

Jihočeský Jihočeský

Technické firmy

Naše systémy nehodnotíme podle technických specifikací, posuzujeme ho podle úsměvu na tvářích posluchačů. V současnosti žijeme ve světě, který je typický kompromisy v kvalitě zvuku. Tzv. technologické pokroky se dnes snaží ohnout fyzikální zákony, vybavit uživatele líbivým ovládáním, výrobci se snaží o řízení všech aspektů reprodukce zvuku, ale toto vše nás mezitím neustále vzdaluje od kvality originálního zvukového signálu, jeho dynamiky a přirozenosti. Zachycení emoce a atmosféry hudebního výkonu se stalo druhotné.
V probíhající digitální evoluci se hranice naší představivosti posouvají do virtuálna, nicméně přírodní zákony stále platí. Naše produkty jsou navrženy nejen jako řešení pro reprodukci zvuku, ale také pro optimální zážitek a potěšení publika. Mají za cíl poskytnout něco nevšedního, něco za hranicí očekávání. KV2 vyrábí plug & play systémy, které šetří Vaše peníze, jsou lehce sestavitelné, vhodné pro akce všech velikostí a předčí svou špičkovou zvukovou kvalitou jakýkoli jiný produkt.

Kopírovat odkaz

Adresa

Nádražní 936
Milevsko
399 01

Milan Andrle Sound Systems

Milan Andrle Sound Systems

Praha Praha

Technické firmy

Jsme společnost, která se specializuje na kompletní technické zajišťování akcí. Ať už pořádáte koncert, festival, muzikál, veletrh, firemní večírek nebo jakoukoliv jinou akci, jsme tím správným partnerem pro Vás. Vždy pro Vás navrhneme ideální technické řešení v rámci Vašeho rozpočtu.

ZVUK 
Jsme schopni Vám ozvučit jakýkoliv prostor od sportovní haly až po katakomby. Díky preciznímu zvukovému systému EAW a digitálním pultům DiGiCo je náš zvuk vždy perfektní. Umíme ozvučit symfonický orchestr, kapelu, ale i konferenci.
SVĚTLA
Světla jsou důležitou součástí každé akce. Naše efektová světla udělají z Vašeho koncertu nebo večírku SHOW. Umíme také nasvítit jakýkoliv interiér anebo rovnou celou budovu do vašich firemních barev.
PROJEKCE
Vaši prezentaci, fotky nebo video Vám promítneme na libovolně velkou plochu. Celou akci Vám můžeme natočit a udělat z ní DVD nebo ji živě přenášet na internetu.

Kopírovat odkaz

Adresa

Kandertova 1885/1
Praha 8
180 00

Ministerstvo světla

Ministerstvo světla

Praha Praha

Technické firmy

Technické zajištění akcí
Kompletní zajištění eventu od A do Z
– produkce, světla, zvuk, podia, elektřina…
Osvětlovací technika
Svítící balony a dekorace,
designová světla, zakázková
výroba pro soukromý i firemní sektor.
Další služby
CNC řezání, 3D a 2D
grafika, poradenství
Máme široký záběr nabízených služeb. Vaši akci nejen osvítíme, ale nabízíme také potisk svítících balonů na míru, takže mohou sloužit jako skvělá reklama."

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Kyslíková 1984/4
Praha 4
143 00

Nomads of Prague

Nomads of Prague

Praha Praha

Technické firmy

Naše firma se zabývá především pronájmem hudebního vybavení. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní vybavení a servis pro hudebniky, nahrávací studia a promotery hudebně kulturních akcí /koncerty, festivaly, studia, divadla/.

V neposlední řadě spolupracujeme s filmovými produkcemi v oblasti dodávek vybavení pro videoklipy a televizní pořady. Máme k dispozici široký výběr zesilovačů, reprobeden, bicích souprav, DJ techniky, klávesových nástrojů a další techniku potřebnou pro vaši audio produkci.

Samozřejmostí je nabídka dopravy pronajatého vybavení a přítomnost odborného technika tam, kde je to podle našeho názoru nezbytně nutné.

Další oblastí, kterou se zabýváme, je produkční činnost. Zajišťujeme stage managing a komplexní technickou a výkonnou produkci na hudebnich festivalech akcích /m.j. Colours of Ostrava, Rock for People, Sázava Fest, Bažant Pohoda Trenčín, Planet Festival/. Ve spolupráci s našimi partnery realizujeme dodávky podií, party stanů, PA systemů, backline a produkčního personálu.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni technicky zajistit klubové akce pro stovky lidí, ale i velké hudební festivaly s návštěvnostmi počítanými v desítkách tisíc.

Kopírovat odkaz

Adresa

Švábky 2/52
Praha 8
18000

Old servis

Old servis

Praha Praha

Technické firmy

Oldservis jsme založili proto, abychom dělali koncerty pro Gwen Stefani, což se nám zatím nepovedlo, ale jsme tomu tento rok zase o kousek blíž. Na trhu technického a produkčního zajištění akcí působíme již od roku 2005, kdy jsme ještě na střední škole zjistili, že jako zvukař můžete na koncerty chodit zadarmo! Kromě pozitivního přístupu k práci a životu je naší devizou vstřícnost ke klientovi a jeho požadavkům, kreativita i profesionalita. Naším krédem je pak komplexnost – nabízených služeb, technického vybavení i celkového přístupu ke všem překážkám a výzvám, které nám naše práce klade. Věnujeme se technickému a produkčnímu zajištění komerčních akcí, firemních večírků či velkých venkovních festivalů. Naší vášní a podhoubím, ze kterého Oldservis vyrostl, je však hudba, film a divadlo.

Kopírovat odkaz

Adresa

U garáží 1435/4
Praha 7

Seek Harbor

Seek Harbor

Pardubický Pardubický

Technické firmy

Nezávislá bookingová agentura, poskytovatel tour služeb a backline rental se sídlem v Pardubicích.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Písková 590
Pardubice
533 51

Předchozí12Další