Subjekty: 6

FLUFFWHEELS

FLUFFWHEELS

Praha Praha

Technické firmy

Rental dodávek, nástrojové aparatury, oprava a servis nástrojové aparatury, tourmanaging, pronájem zkušeben

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nádražní 3
Praha 5
15000

High Lite Touring

High Lite Touring

Moravskoslezský Moravskoslezský

Technické firmy

High Lite Touring poskytuje nejmodernější zvukové, světelné, video technologie a vybavení pro kompletní technickou realizaci všech typů produkce od televizních programů, divadelních představení, firemních akcí až po živé koncertní vystoupení. Kompletní technická realizace od vize po finální produkt. Plánování, 3D vizualizace, řízení výroby, logistika.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nad Porubkou 2383
Ostrava
708 00

Nomads of Prague

Nomads of Prague

Praha Praha

Technické firmy

Naše firma se zabývá především pronájmem hudebního vybavení. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní vybavení a servis pro hudebniky, nahrávací studia a promotery hudebně kulturních akcí /koncerty, festivaly, studia, divadla/.

V neposlední řadě spolupracujeme s filmovými produkcemi v oblasti dodávek vybavení pro videoklipy a televizní pořady. Máme k dispozici široký výběr zesilovačů, reprobeden, bicích souprav, DJ techniky, klávesových nástrojů a další techniku potřebnou pro vaši audio produkci.

Samozřejmostí je nabídka dopravy pronajatého vybavení a přítomnost odborného technika tam, kde je to podle našeho názoru nezbytně nutné.

Další oblastí, kterou se zabýváme, je produkční činnost. Zajišťujeme stage managing a komplexní technickou a výkonnou produkci na hudebnich festivalech akcích /m.j. Colours of Ostrava, Rock for People, Sázava Fest, Bažant Pohoda Trenčín, Planet Festival/. Ve spolupráci s našimi partnery realizujeme dodávky podií, party stanů, PA systemů, backline a produkčního personálu.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni technicky zajistit klubové akce pro stovky lidí, ale i velké hudební festivaly s návštěvnostmi počítanými v desítkách tisíc.

Kopírovat odkaz

Adresa

Švábky 2/52
Praha 8
18000

T Servis

T Servis

Praha Praha

Technické firmy

Oblast naší působnosti je ozvučovací, osvětlovací a projekční technika, pódia, mobilní pódia, nosné konstrukce, Ground Support, zastřešení pro Ground Support. Zajistíme Vám kompletní technický servis - koncerty, TV natáčení, film, reklama, módní přehlídky, konference, hudební festivaly, velkoplošné LED stěny. Pronájem profesionální techniky značek Martin, Arri, Avolites, Robert Juliet, ADB, MDG, Sachtler, L Acoustics, Digidesign, Digico, Midas, Yamaha, Shure, Sennheiser, Nivtec, Slick, Verlinde.
Působíme na našem trhu v oblasti technického zabezpečení společenských a kulturních akcí již od roku 1993. V průběhu své existence jsme expandovali do všech oborů této činnosti a vyprofilovali se jako největší dodavatel na trhu s nejširším rentalovým parkem v ČR.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Jesenická 816
Dolni Jircany

Toxicat

Toxicat

Praha Praha

Technické firmy

Služby v hudebním sektoru - sdílené a nesdílené zkušebny v Praze, pronájem aparátů a bicích, kytarový servis.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Moskevska 1543/65a
Praha
10100

Vans for Bands

Vans for Bands

Praha Praha

Technické firmy

Nabízíme pronájem vozů v regionu střední a východní Evropy s celoevropským pokrytím. Sídlíme v Praze, srdci Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem s kapelami, festivaly a logistikou hudební produkce jsme schopni poskytnout širokou škálu služeb, abychom plně vyhověli potřebám vaší kapely - ať už potřebujete dodávku s řidičem, nebo potřebujete, abychom mohli naplánovat celou tour od nuly.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Sedmidomky 458/6
Praha