Subjekty: 20

Audio Light

Audio Light

Praha Praha

Technické firmy|Rental zvukové a světelné techniky

Audiolight service podniká v oblasti eventového a konferenčního průmyslu od roku 2002. Našim klientům pomáháme v komunikaci s korporátní klientelou, při budovaní značek i podpoře produktů. Vybudovali jsme si silnou reputaci díky své odbornosti a znalostí potřeb firemní klientely při pořádání eventů a konferencí.
Jsme maximálně vstřícní k našim zákazníkům a jsme velmi flexibilní při realizaci nejrůznějších projektů. Nabízíme spolehlivé služby, které překračují rámec běžně nabízených pronájmů audiovizuální techniky. Zajišťujeme spolehlivou technickou produkci, výrobu 3D návrhů pro dokonalou představu, přípravu video obsahů a animací, i dekorační práce.

PŮJČUJEME TECHNIKU NA PÁRTY, ROADSHOWS, VÝSTAVY A FIREMNÍ NEBO KULTURNI AKCE.
Rozhodnete-li se zajistit svoji akci sami, máme pro vás širokou nabídku audiovizuální techniky připravené k pronájmu. Disponujeme vlastním rozsáhlým inventářem moderního technického vybavení.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Trabantská 332/2
Praha 9
190 15

Esh amp

Esh amp

Praha Praha

Technické firmy|Výrobci

"Od samého začátku provádíme opravy a úpravy zesilovačů ESH i zesilovačů jiných výrobců. Do dnešního dne jsme pomohli tisícům domácích i mezinárodních kytaristů, aby jejich aparatura zněla buď správně, nebo přesněji tak, jak chtěli, aby zněla. Koneckonců, ne každý je plně spokojen s tónem skladu, i když se zdá, že vše funguje dobře. Mnohokrát byli zákazníci ohromeni výsledkem našeho pečlivého ladění, často říkali, že jejich zesilovač nikdy nezněl tak dobře, dokonce ani čerstvě z krabice.

Chcete-li, aby zesilovač zněl co nejlépe při výměně dílu nebo při úplném obnovení, vyžaduje hluboké znalosti. To zahrnuje pečlivý výběr elektronek, přesné nastavení předpětí a v neposlední řadě důkladné seznámení se zvukovými charakteristikami jednotlivých dílů. Máme to a ještě víc - vzdělané názory a upřímnou zpětnou vazbu od těch našich věrných, náročných zákazníků, kteří jsou hudebními profesionály hrajícími různými styly.

Před zahájením práce na zesilovači konzultujeme hráče s druhem hudby, kterou hrají, s kytarou a dalším vybavením, které používají, a se zvukem, který hledají. To nám pomáhá lépe porozumět jeho skutečným potřebám a umožňuje nám určit, které části nebo trubky by bylo nejlepší změnit, aby se maximalizoval potenciál zesilovače pro hráče.

Opravujeme a upravujeme zesilovače přístrojových trubek prakticky od všech minulých i současných prodejců z celého světa, včetně Fender®, Marshall®, Mesa / Boogie®, Peavey®, Soldano®, VOX®, Rivera®, Ampeg®, Bogner®, Crate® , Engl®, Laney® a mnoho dalších."

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Proutěná 376/14
Praha 415 – Újezd u Průhonic
149 00

FLUFFWHEELS

FLUFFWHEELS

Praha Praha

Technické firmy|Backline a tourservice

Rental dodávek, nástrojové aparatury, oprava a servis nástrojové aparatury, tourmanaging, pronájem zkušeben

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nádražní 3
Praha 5
15000

Force Production

Force Production

Praha Praha

Technické firmy|Rental zvukové a světelné techniky

Naše společnost vznikla v roce 2016 sloučením na trhu dlouhodobě působících firem Sound Support a Vice Audio. Kromě pronájmů techniky a materiálů se zaměřujeme také na technické realizace akcí na klíč. Naše specializace jsou nejenom eventy elektronické muziky (kde patříme ke špičce v ČR), ale také všechny ostatní eventy, kde je zapotřebí profesionální technika a přístup. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům i mimo naší základní nabídku, připravíme Vaši akci na klíč a poskytneme další služby - zajistíme zkušený produkční team, LEDkové stěny a projekce, větší pódia, agregáty, zastřešení, stánky, catering, ohňostroje apod. Po konzultaci u nás v kanceláři či v jednom z audiovizualních studií Vám rádi doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaši akci. Zabýváme se také pevnými instalacemi zvukové a ostatní techniky do klubů, studií, restaurací, kanceláří, hotelů apod.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Magistrů 1275/13
Praha 4
140 00

George Dennis

George Dennis

Moravskoslezský Moravskoslezský

Technické firmy|Výrobci

"Vyvinuli jsme velké úsilí při vývoji naší řady plně elektronkových zesilovačů. Výsledkem je zesilovač, který poskytuje dokonalý zvuk a kombinuje extrémní všestrannost se snadným použitím. The Blue je skvělý nástroj v rukou každého hráče při hledání konkrétní osobní výhody.

Na naší montážní lince se při stavbě The Blue používají pouze ty nejlepší komponenty. Každá součást byla pečlivě testována, aby byla zajištěna dlouhá a bezproblémová životnost. Abychom spojili náš úžasný zesilovač, používáme reproduktory Celestion ve všech našich skříních.

20 let zkušeností v hudebním průmyslu bylo neocenitelných během vývoje našich zesilovačů. Naší filozofií je, že nemá smysl přicházet s mnoha různými zesilovači, z nichž každý odpovídá požadavkům pouze jednoho konkrétního hudebního stylu. Místo toho se nám podařilo postavit jeden zesilovač The Blue, který je dostatečně univerzální, aby vyhovoval všem stylům. Připojte, natáhněte to a nechte uši rozhodovat."

Kopírovat odkaz

Adresa

Rybarska 202
Těrlicko
735 42

High Lite Touring

High Lite Touring

Moravskoslezský Moravskoslezský

Technické firmy|Rental zvukové a světelné techniky

High Lite Touring poskytuje nejmodernější zvukové, světelné, video technologie a vybavení pro kompletní technickou realizaci všech typů produkce od televizních programů, divadelních představení, firemních akcí až po živé koncertní vystoupení. Kompletní technická realizace od vize po finální produkt. Plánování, 3D vizualizace, řízení výroby, logistika.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nad Porubkou 2383
Ostrava
708 00

KV2 Audio

KV2 Audio

Jihočeský Jihočeský

Technické firmy|Výrobci

Naše systémy nehodnotíme podle technických specifikací, posuzujeme ho podle úsměvu na tvářích posluchačů. V současnosti žijeme ve světě, který je typický kompromisy v kvalitě zvuku. Tzv. technologické pokroky se dnes snaží ohnout fyzikální zákony, vybavit uživatele líbivým ovládáním, výrobci se snaží o řízení všech aspektů reprodukce zvuku, ale toto vše nás mezitím neustále vzdaluje od kvality originálního zvukového signálu, jeho dynamiky a přirozenosti. Zachycení emoce a atmosféry hudebního výkonu se stalo druhotné.
V probíhající digitální evoluci se hranice naší představivosti posouvají do virtuálna, nicméně přírodní zákony stále platí. Naše produkty jsou navrženy nejen jako řešení pro reprodukci zvuku, ale také pro optimální zážitek a potěšení publika. Mají za cíl poskytnout něco nevšedního, něco za hranicí očekávání. KV2 vyrábí plug & play systémy, které šetří Vaše peníze, jsou lehce sestavitelné, vhodné pro akce všech velikostí a předčí svou špičkovou zvukovou kvalitou jakýkoli jiný produkt.

Kopírovat odkaz

Adresa

Nádražní 936
Milevsko
399 01

Milan Andrle Sound Systems

Milan Andrle Sound Systems

Praha Praha

Technické firmy|Rental zvukové a světelné techniky

Jsme společnost, která se specializuje na kompletní technické zajišťování akcí. Ať už pořádáte koncert, festival, muzikál, veletrh, firemní večírek nebo jakoukoliv jinou akci, jsme tím správným partnerem pro Vás. Vždy pro Vás navrhneme ideální technické řešení v rámci Vašeho rozpočtu.

ZVUK 
Jsme schopni Vám ozvučit jakýkoliv prostor od sportovní haly až po katakomby. Díky preciznímu zvukovému systému EAW a digitálním pultům DiGiCo je náš zvuk vždy perfektní. Umíme ozvučit symfonický orchestr, kapelu, ale i konferenci.
SVĚTLA
Světla jsou důležitou součástí každé akce. Naše efektová světla udělají z Vašeho koncertu nebo večírku SHOW. Umíme také nasvítit jakýkoliv interiér anebo rovnou celou budovu do vašich firemních barev.
PROJEKCE
Vaši prezentaci, fotky nebo video Vám promítneme na libovolně velkou plochu. Celou akci Vám můžeme natočit a udělat z ní DVD nebo ji živě přenášet na internetu.

Kopírovat odkaz

Adresa

Kandertova 1885/1
Praha 8
180 00

Ministerstvo světla

Ministerstvo světla

Praha Praha

Technické firmy|Rental zvukové a světelné techniky

Technické zajištění akcí
Kompletní zajištění eventu od A do Z
– produkce, světla, zvuk, podia, elektřina…
Osvětlovací technika
Svítící balony a dekorace,
designová světla, zakázková
výroba pro soukromý i firemní sektor.
Další služby
CNC řezání, 3D a 2D
grafika, poradenství
Máme široký záběr nabízených služeb. Vaši akci nejen osvítíme, ale nabízíme také potisk svítících balonů na míru, takže mohou sloužit jako skvělá reklama."

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Kyslíková 1984/4
Praha 4
143 00

Nomads of Prague

Nomads of Prague

Praha Praha

Technické firmy|Backline a tourservice

Naše firma se zabývá především pronájmem hudebního vybavení. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní vybavení a servis pro hudebniky, nahrávací studia a promotery hudebně kulturních akcí /koncerty, festivaly, studia, divadla/.

V neposlední řadě spolupracujeme s filmovými produkcemi v oblasti dodávek vybavení pro videoklipy a televizní pořady. Máme k dispozici široký výběr zesilovačů, reprobeden, bicích souprav, DJ techniky, klávesových nástrojů a další techniku potřebnou pro vaši audio produkci.

Samozřejmostí je nabídka dopravy pronajatého vybavení a přítomnost odborného technika tam, kde je to podle našeho názoru nezbytně nutné.

Další oblastí, kterou se zabýváme, je produkční činnost. Zajišťujeme stage managing a komplexní technickou a výkonnou produkci na hudebnich festivalech akcích /m.j. Colours of Ostrava, Rock for People, Sázava Fest, Bažant Pohoda Trenčín, Planet Festival/. Ve spolupráci s našimi partnery realizujeme dodávky podií, party stanů, PA systemů, backline a produkčního personálu.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni technicky zajistit klubové akce pro stovky lidí, ale i velké hudební festivaly s návštěvnostmi počítanými v desítkách tisíc.

Kopírovat odkaz

Adresa

Švábky 2/52
Praha 8
18000

Předchozí12Další