Subjekty: 19

3bees studio

3bees studio

Středočeský Středočeský

Nahrávací studia

26 let, téměř 2 000 klientů, 3 Včelky, 2 studia, nahráváme, mícháme, masterujeme, točíme a stříháme video, pomáháme, prodáváme, učíme, bzučíme...
Za 24 let činnosti máme za sebou tisíce projektů pro zhruba 2 000 klientů, muziku všech možných žánrů (včetně japonské cimbálovky, čínského rocku a mongolského rapu…), jména známá i raritní, ceněná i nikdy nedoceněná...
• nahráváme také mluvené slovo, reklamy, rádiové spoty, sem tam si střihneme nějaký ten videoklip
• dokážeme sejmout i živá vystoupení v klubech (včetně videa), která pak ve studiu kvalitně smícháme
• převádíme kazety a LP desky, masterujeme nahrávky, sestavujeme hudební pásma pro dobré podniky
• hrajeme, skládáme, aranžujeme, produkujeme, pomáháme a vyučujeme
• vedeme veřejnou zvukařskou wikipedii, na blogu publikujeme novinky z oboru i odkazy na zajímavé kapely či zajímavý zvuk

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Vraštilova 205
Roztoky

A2Z Studio

A2Z Studio

Praha Praha

Nahrávací studia

A2Z je malé nahrávací studio zaměřené především na spolupráci se zahraničními umělci a jejich booking. Věnuje se především nahrávání hlasu, postprodukci a službám v oblasti hudebního marketingu.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Českobrodská 34/7
Praha 9
19000

Abbadon Music

Abbadon Music

Olomoucký Olomoucký

Nahrávací studia

Abbadon Music je nahrávací a masteringové studio postavené v roce 2010 na okraji Olomouce v obci Velký Týnec, která se nachází na samém okraji Olomouce, cca 800m od OC Olympia Olomouc. Prostory studia byli navrženy, dle akustického měření a v souladu s normou ČSN 73 0526 a ČSN 073 527 pro tvorbu kvalitního zvuku za použití těch nejmodernějších technologií akustiky a přenosu zvuku, to vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny.
Studio disponuje plně vybavenou zkušebnou, které je možno využívat k pronájmu. Samozřejmostí je možnost zapůjčení vybavení studia a zkušebny za předem dohodnutých podmínek. V případě potřeby lze využít služeb našeho technického zázemí případně našeho technika či zvukaře, který Vám rád pomůže či poradí s technikou či nastavením aparátu a zařízení.
Provádíme služby spojené s nahráváním, produkcí, a postprodukcí hudby. Nabízíme zákazníkům nejen zvukový masteringový servis, ale také grafické práce, tvorbu webových prezentací, návrhy bookletů, lisování nebo vypalování potištěných CD, DVD nosičů. Zajištění reklamních bannerů atd.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Tovární 157
Velký Týnec u Olomouce
783 72

AK Studio

AK Studio

Praha Praha

Nahrávací studia

AK Studio vzniklo v roce 1994 s původním zaměřením na dabing filmů do
českého jazyka.

Zakladatel/majitel firmy Mgr. Antonín Kravka zde využil své dvacetileté
zkušenosti ve Filmovém studiu Barrandov, kde působil jako mistr zvuku a byl
autorem zvuku u 52 původních celovečerních filmů a seriálů.

V současné době poskytujeme služby ve všech hlavních oblastech
audiovizuální sféry. Specializujeme se na nahrávání českého a slovenského
dabingu zahraničních filmů a TV seriálů a natáčení voice-overu ve více než
25 jazykových mutacích profesionálními rodilými mluvčími, věnujeme se
nahrávání reklamních a propagačních spotů, stejně tak i kompletní výrobě
videí a 2D/3D animací.

Jsme v kontaktu se zákazníky a spolupracujícími studii prakticky po celém
světě. Díky této spolupráci může studio zajistit jazykové mutace
interpretované rodilými mluvčími, kteří nejsou v naší lokalitě na profesionální
úrovni dosažitelní.

Náš přístup k potřebám každého zákazníka spočívá v kvalitě, rychlosti, operativnosti a variabilitě. Proto se nám daří neustále rozšiřovat portfolio spokojených zákazníků.

Kopírovat odkaz

Adresa

Tyrkysová 529
Praha 5
154 00

Blakkwood Records

Blakkwood Records

Praha Praha

Nahrávací studia

Hudební nakladatelství Blakkwood Records vzniklo v roce 2014, kdy ho založil Bc. Miroslav Štolfa, Lukáš Jirkovský a Mgr. Michal Pokorný. Máme mnohaletou zkušenost s hudební scénou a vydávání se věnujeme již od roku 2010, kdy jsme začali budovat naši první obchodní značku PVP Label. V tu dobu na hudební scéně nebylo žádné vydavatelství, které by bylo ochotno s námi jakýmkoliv způsobem spolupracovat a vydávat projekty, které jsme měli připravené. Nikdo nebyl schopen nám nějak pomoci, nebo alespoň poradit, a proto jsme se rozhodli, že vybudujeme vlastní hudební vydavatelství, které bude jednoho dne konkurovat těm ostatním.
Našim hlavním cílem je poskytovat široké veřejnosti ty nejkvalitnější produkty, do kterých dáváme kus sebe. Mezi naše další cíle patří předávání našich cenných zkušeností mladším lidem, ve kterých vidíme sami sebe, když jsme začínali a byli jsme na tom stejně jako oni. Chceme posunovat celkovou úroveň kvality výš, protože se nikdo z nich nebude muset zdržovat budováním vlastního zázemí a jejich start začne tam, kde se momentálně nacházíme my. Chováme se tak, jak jsme chtěli, aby se kdysi chovali společnosti k nám.
Zvuk je náš druhý mateřský jazyk. Máme vlastní nahrávací studio, které je plně k dispozici veřejnosti a nahrávat u nás může opravdu každý. V týmu máme šikovné hudební producenty, skladatele, textaře a zvukaře, kteří dokážou zpracovat jakoukoliv zakázku dle představ a požadavků klienta.
Našimi klienti jsou například Viktor Sheen nebo Sharlota.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Nademlejská 683/5
Praha 9 - Hloubětín
198 00

Dunny Studio

Dunny Studio

Praha Praha

Nahrávací studia

Dunny studio vzniklo v roce 2004. Dnes je díky svému perfektnímu vybavení, výborné akustice a především profesionálnímu přístupu používáno především jako hudební a postprodukční studio, dále i pro natáčení různých reklamních spotů, jinglů a podobně.
Nahrávací studio je situované ve zrekonstruovaných sklepních prostorech s možností natáčení do pozdních nočních hodin. Studio vlastní a provozuje Miroslav Mužík (absolvent oboru Zvuková tvorba na HAMU, vyučuje předměty Studiová praxe a Akustika na Konzervatoři Jaroslava Ježka, hráč na klávesové nástroje a skladatel kapely Votchi), který Vás provede kompletním pořízením Vaší zvukové nahrávky. Příjemné posezení u kávy ve společenské místnosti (k dispozici TV, DVD, kuchyňka, sprchový kout...) Vás inspiruje ke skvělým výkonům. Na vyžádání spolupracujeme také s Petrem Ackermannem (nahrávky Arakain, Olympic, Precedens, Ládi Křížka a mnoha dalších).

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Koněvova 16
Praha 3 - Žižkov
13000

Faust Records

Faust Records

Praha Praha

Nahrávací studia

Studio Faust Records ( od r.1991 ) je unikátní, výborně technicky vybavený kreativní prostor s příjemnou atmosférou, kde můžete potkat skvělé muzikanty a producenty z celého světa. Studio je přitom dostupné i pro české kapely. Poskytuje kompletní servis: včetně ubytování, zapůjčení unikátních vintage nástrojů a aparatur, pořízení video dokumentace, ale také zprostředkování spolupráce s renomovanými zahraničními producenty, symfonickými a komorními orchestry a profesionálními hudebníky všech žánrů. Mezi muzikanty, kteří si vybrali pro své nahrávání studia Faust Records, figurují například Killing Joke, Skunk Anansie, Damian Marley, Ryan Tedder and One Republic, Lady Gaga, Mike Stern, Derrick Green (Sepultura), John Fryer ( Depeche Mode, N.I.N.), Ne-Yo, Joe Lynn Turner, Noel Zancanella (Rihanna,Maroon 5,...), Martin Youth Glover (P. McCartney, Primal Scream, ...),Ted Parsons ( Swans, Prong, ...), Jaz Coleman, Maalem Abdullah Gania, Carey Bell, George Mraz, Gary Lucas, Hiram Bullock (Sting...), Keith Levene (P.I.L., The Clash), Khoiba, Aneta Langerová, Katarzia, Dné, Lenka Dusilová, Barbora Poláková, Nina Rosa, Kill The Dandies, Traband, Zrní, The Prostitutes, Michael´s Uncle, Plexis, Tam Tam Orchestra, The Paranoid, United Flavour, Druhá tráva či Jana Koubková, Dymytry, Dan Reed, Muff, Sunflower Caravan, Xavier Baumaxa... a řada experimentálních projektů. Od roku 2005 studio spolupracuje s New York University a přijímá na praxi jejich studenty z New Yorku. Zajišťovala též prestižní Tonmeister Master Classes pro tuto universitu v roce 2016, Richard Mader je hostujícím přednášejícím této university a plným členem Audio Engineering Society.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Na hutích 665/8 - Dejvická 665/48
Praha 6
160 00

GM Recording Studio

GM Recording Studio

Moravskoslezský Moravskoslezský

Nahrávací studia

Nahráváme studiově i live. Samozřejmostí je mix i finální masteriing.
Rock, pop, metal, elektronická nebo filmová hudba - vyhovíme vašim představám ať už se jedná o jakýkoli žánr.
Jsme tým který se snaží vytáhnout z interpreta nebo kapely maximum. Snažíme se o to, aby vše probíhalo hladce a hudebníci byli maximálně spokojení.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Dukelska 110
Jablunkov
739 91

Golden HIVE Prague

Golden HIVE Prague

Praha Praha

Nahrávací studia

Golden HIVE Prague (dříve Golden Digital Studio) nahrává a masteruje pomocí 56-kanálové konzole Rupert Neve. Nahrává digitálně i analogově.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

Praha 2

Mercury Studio

Mercury Studio

Plzeňský Plzeňský

Nahrávací studia

Mercury studio - nahrávací studio, které vzniklo před 23 lety, patří dnes mezi špičkově vybavené studio s profesionální obsluhou a bohatými zkušenosti v nahrávání všech hudebních žánrů.

Jeho jádro tvoří hudební producent, muzikant a zvukař Roman "Masha" Šandor a hudební producent a kytarista Charlie Blažek, držitelé 10 Zlatých desek za produkci a zvuk.
Oba mají za sebou mnohou spolupráci s předními českými zpěváky a hudebníky, počínaje Karlem Gottem, Helenou Vondráčkovou, Evou Pilarovou, Jitkou Zelenkovou a konče třeba Martinem Maxou, Leonou Machálkovou, Alešem Brichtou, Markem Ztraceným ale i rockovými Citron, Head Down a Motorband.
Studio je tedy multi žánrové a dají se zde točit snímky od Popu přes Dance a Swing až po Rock nebo Heavy Metal. To dokazují jak reference, tak i vyšlá alba u labelů jako Sony Music, EMI-monitor, Universal Music,Warner music, Popron, Tommu records a West records.
Mercury studio se stalo i kuchyní pro výrobu hudebních základů všech tří řad Česko hledá Superstar a soutěže X-faktor. Spolupracovalo i na výrobě řady televizních pořadů jako například Mejdan roku z Václaváku, Zlatá hokejka, Atlet roku a podobně.
Technologie záznamu byla zvolena po dlouholetých zkušenostech jako hybridní, analogově - digitální. To v praxi znamená, že záznam probíhá výhradně přes analogové předzesilovače takových značek jako Rupert Neve Design, Heritage Audio, Warm Audio a Phoenix Audio do digitálního rozhraní Antelope Goliath, který má vynikající převodníky, a následně při mixáži se vše vrací do analogového, 32 kanálového sumačního pultu Heritage Audio MCM 32, do kterého jsou insertována další analogová zařízení – kompresory a ekvalizéry (Summit Audio, Neve, Gyraf Audio, atd.)
Navíc Antelope Goliath obsahuje vysoce výkonné DSP procesory pro používání vlastních plugin a to jak pro záznam, tak pro mix. Jedná se o emulace analogových zařízení prémiových výrobců API, BAE, Gyraf, ale i kytarových a basových zesilovačů a boxů jako Mesa Boogie, Fender, Vox, Orange, Marshall a Ampeg.
Jako hlavní monitory byly na jaře roku 2019 zakoupeny špičkové studiové monitory Kii Three od německého výrobce Kii Audio, které patří se svým detailním a dynamickým přednesem mezi současnou světovou špičku. Jako sekundární monitory jsou tu PSI Audio A14-M.
Akustika a prostory studia včetně výběru materiálů, byla konzultována s naším předním akustikem Rostislavem Daňkem a celé studio, nově postavené v roce 2018, bylo navrženo podle současných trendů a požadavků hudebníků, tak aby vyhovovalo při nahrávání většiny hudebních žánrů.

Kopírovat odkaz

Sociální sítě

Adresa

EXIT 50 na D5
Dobřív
338 44

Předchozí12Další