V komplexu Lázní III se nachází historicky velice cenný a architektonicky zajímavý koncertní sál Antonína Dvořáka. Každý týden zde koncertuje Karlovarský symfonický orchestr, jehož kořeny sahají až do roku 1835. Kromě Karlovarského symfonického orchestru je Dvořákův sál využíván v období Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jako jeden z kinosálů.
Místa konání|Elektronická|Jazz|Pop|Rock|World|Zpěvák / Písničkář
Klub Na Rampě se nachází přímo v centru města Jablonce nad Nisou a je součástí pavilonu A zrekonstruovaného komplexu Eurocentra. Kromě velkého sálu s pódiem a malým barem je součástí klubu také denně otevřený velký bar s výhledem na letní amfiteátr. Klub je netradičně umístěn v prvním patře a výhledy z kavárny jsou opravdu zajímavé.
Klub se může pyšnit již téměř sedmnáctiletou historií. Za tu dobu zde vystoupily stovky známých i méně známých osobností a skupin a téměř celá česká klubová scéna. Jen namátkou: Mňága a Žďorp, Pražský výběr, Divokej Bill, Tomáš Klus, Dan Bárta, Vltava, Monkey Business, David Koller a Jasná Páka a mnoho dalších. Klub Na Rampě je také místem pro zastávku špičkových zahraničních muzikantů na jejich evropských turné. Namátkou jmenujme: Laco Deci & Cellula New York, Vargas Blues Band, Danny Bryant and Redeyband, Joe Bonamassa, Tonny Spinner, Dana Fuchs, či Layla Zoe.
Psal se rok 1993, kdy se Pavel Pavlů (El Prezidente), rozhodl otevřít menší bar. Využil skladový prostor melého obchodu s potravinami ve čtvrti Bohatice v Karlových Varech. Oficiální otvíračka byla stanovena na 1.9.1993. Jak je ale obvyklé u party kolem Pavla, neoficiální otvíračka na sebe nenechala dlouho čekat a mejdánek ve Slashi se rozjel už o 10 dní dříve.
V roce 1996 se dostál Slash velkých změn a bar svou energií vytlačil potraviny z prostoru úplně. V tomto roce se bar dočkal své první přestavby a rozrostl se o kulečníky a prostor dnešního podia.
Po počátečních personálních výměnách se sestava teamu barmanů ustálila a je postavena na dvou pilířích, které již přes 20 let neodmyslitelně patří do Slash baru. Jedním pilířem se stal Renda Svoboda, který je pověstný svým přehledem v hudbě (také se mu přezdívá Hudební wikipedie). Druhým pilířem se stal vzteklý pes Marek "Mrzák" Pospíšil, který Vás odzbrojí svým krutopřísným humorem už u vstupu do baru. Oba barmany doplňují mladé barmanky. Pozor na ně - žádný mejdan nekončí, dokud ony nechtějí!
Zlomový datum je květen 2006, kdy dochází k zásadní přestavbě. Celý interiér podle svých plánů a projektů vypracoval Tomáš Dolejš. Do Slashe připravil i typického indiána, který dohlíží jako starý šaman na všechny rozjeté party, aby vše jelo na plné kule.
První koncert se odehrál náhodou, kapela NARVAN přišla o plánovaný koncert a chtěla si zahrát třeba zadarmo, jen za pití. No a pak se to rozjelo. Ze začátku jen na podlaze, od 2010 již na pódiu. Poslední 5-7 roky se klub zaměřil nejvíce na západní hardcore/metal/punk scénu, podařilo se domluvit i taková jména, která v tomto regionu ještě nehrála.
Období 2016 - 2019 se ve Slashe odehrálo několik desítek kapel. Z těch největších k nám přijeli Paura, Billy The Kid, Don Gatto, Propain, Worst, Lord Bishop Rocks, Risk It, Insanity, Chelsea Smile, Nasty a další skvělé kapely..
Slash bar se stal jedním z nejnavštěvovanějších klubů v České republice, kam se rádi vrací, nebo nově navštěvují, zahraniční kapely.
Slash bar se stal pojmem, postojem, či určitým centrem generací i subkultur, kde u jednoho stolu u sklenky dobrého drinku spolu v poklidu sedí taková paleta lidí, že si uvědomíte, že ve Slashi se lidé chtějí jen příjemně bavit.
Klub existuje od roku 2014 a je zároveň kavárnou, antikvariátem i místem k setkávání či odpočinku. Zájemci jej mohou využít také k pořádání soukromých akcí, jako jsou oslavy, večírky, školení a teambuildingové programy. Prostor je vybaven videoprojektorem a promítacím plátnem. V klubu se během roku uskuteční padesát až šedesát koncertů a zároveň se každý týden koná přednáška v rámci cestovatelského klubu nebo cyklu o subkulturách. Celoročně zavítá do klubu 16 000 návštěvníků. Kapacita při hudební produkci je sto dvacet posluchačů a při privátních akcích pojme až sto hostů. K dispozici je také venkovní terasa. Příjemnou atmosféru má oddělená část klubu JASSART, vhodná pro komorní akce.
Místa konání|Jazz|Klasická|World|Zpěvák / Písničkář
VALDŠTEJNSKÁ LODŽIE je unikátní barokní památka, kterou nechal v blízkosti města Jičína vystavět vévoda Albrecht z Valdštejna jako originální reprezentativní sídlo. Lodžie je zastřešená terasa otevřená do okolí mohutnými arkádami a je součástí komplexu, který tvoří kromě zmíněné Lodžie i Čestný dvůr s hospodářskými budovami a rozsáhlý park Libosad. Celý tento projekt nebyl z důvodů náhlé smrti Albrechta z Valdštejna nikdy dokončen a objekt během několika staletí chátral. V současné době se v této památce dá využívat jen malá část interiérů, ale postupně se realizují prostory pro zázemí a multifunkční využití.
Hlavním prostorem pro pořádání venkovních akcí je zastřešená terasa o rozměrech 26 x 9 m, pro menší koncerty a představení je oktogonální místnost OKTOGON o rozměrech 8 x 6,5 m.
Místa konání|Další|Elektronická|Indie|Jazz|Pop|Rock|World|Zpěvák / Písničkář
Multižánrový hudební klub v Liberci přichází s novou energií…
ROCK, POP, JAZZ, BLUES, SKA, PUNK, FUNKY… možná trochu víc toho rocku, ale hlavně nezaměnitelná atmosféra, dobrá hudba a zábava. Liberec nemá další podobný klub, který by nám svojí originalitou, umístěním v objektu bývalého mlýna a programovou skladbou mohl konkurovat.